اثرات منفی خود ارضایی در مردان و زنان راهکار ترک

چگونه میتوان از شر خود ارضایی رهایی پیدا کرد

خود ارضایی چیست و از کجا نشات میگیرید ؟

همین کافی ایست بدانید که دلیل وجود شما همین خود ارضاییست !!! انسان از نتفه بوجود می اید و در زمان خود ارضایی نیز نتفه از بدن فرد بیرون می اید همانگونه که در زمان هیجانات ناگوار زندگی مثل نهایت غم یا لذت اشک از چشمان انسان جاری میگردد در زمان اوج لذت جنسی نیز پدیده ای مثل آب منی از بدن ترشح میکند .آیا میتوان به یکباره گریه کرد؟ برای گریه بایستی هیجات را وارد مقوله کرد .

بگذارید ساده بگوییم بهترین گریه کردن زمانی رخ میدهد که بدن در مقابل پدیده ای که مقابل چشمانش رخ میدهد قصور و تسلیم میشود در واقع اگر در همین حین سعی در کنترل بیش حد و جلوگیری از گریه کردن مطرح شود احتمال بروز سکته های قلبی و مغزی 99 درصد بالا میرود اما زمانی که بصورت دکوری سعی در گریه کردن داریم و به نوعی نقش بازی میکنیم بدن میتواند خودش را کنترل کند البته پزشکان امروزی توصیه میکنند که میتوان از اشک های مصنوعی به عنوان نمایش نشان دادن گریه استفاده نمود زیرا سعی در گریه کردن نیز مغز را در خطر تخریب شدن قرار میدهد ما مثال های زیادی از این دست داریم .

مثل غذایی که میخواهید بخورید مثل بوی کباب که مغز را به چالش میکشد یا مشاهده الوچه ای که در یک کاسه است و مقداری نمک روی ان پاشیده شده است در واقع ادرنالین از بدن ترشح میکند برای میل کردن آن باز میتوان کنترل نمود اما سلول های مریضی در مغز ساخته میشوند که بشر را مجاب به بر آورده کردن این میل میکند که در نهایت با بر آورده ساختن آن این سلولهای مریض جای خود را به سلولهای کاملا موثر در بدن میدهند که سطح ایمنی بدن را به شدت افزایش میدهد. شنیده اید افراد فقیر زودتر پیر میشوند چون قادر به برآورده ساختن نیاز کنونی خود نیستند.

از بحث اصلی خارج نشویم ما اینجا هستیم تا درباره خود ارضایی صحبت کنیم .

خود ارضایی در تضاد با گریه میباشد در واقع سعی در شادی اما در گریه غم سراسر بدن انسان را فرا گرفته است و راهی جز گریه باقی نیست این نکته را در نظر داشته باشید خود ارضایی تامین موقت نیاز جنسی انسان است که بارها و بارها سراغ انسان می آید مثل عادت غذا خوردن ..اگر به حد کافی پول ندارید نمیتوانید هر روز کباب بخورید یا در واقع خوردن روزانه کباب با لذت فراوان خطر ابتلا به بیماری هایی نظیر چربی خون یا حتی قند خون را افزایش میبخشد پس مجبورید برخلاف میل خود کمی با فاصله از جلوی کبابی ها رد شوید دلیل این موضوع این است که لذتی را در این مورد قبلا تجربه کرده اید و این موضوع در حافظه مغز شما یک علامت مثبت ایجاد کرده است و خنثی کردن این علامت کار حضرت فیل خواهد بود .

چرا خود ارضایی میکنم ؟

زمان خیلی مهم است در حین انجام دادن این عمل کافیست دقیقا از خود سوال کنید همینک در حال انجام چه کار مثبتی هستم آیا میخواهم قویتر شوم ؟میخواهم عملکرد مغزی ام را بهبود بخشم ؟ یا ضربان قلبم را تنظیم نمایم ؟ یا در حال فکر کردن به اندام زنان فاحشه هستم؟ میخوام بچه دار شوم ؟؟

چگونه خود ارضایی را ترک کنم ؟

کافیست در زمان خود ارضایی به موضوع سرشت انسانی خود فکر کنید اینکه من چگونه متولد شدم و دلیل وجود نتفه در من کمک به بقای نسل میباشد که در آینده میتواند زندگی با همسرم را لذت بخش تر و همچنین وجود کودکانم را لذتی بی نهایت برایم تبدیل نماید .نقل قولی از امام علی (ع )در رابطه جنسی وجود دارد که امام میفرماید بهترین لذتها لذت جنسی میباشد که در واقع برخورد دو محل ادرار با یکدیگر است نه چیز بیشتر

..کافیست در حین خود ارضایی محل را ترک نموده و به کوچه بروید و خردسال ها را تماشا کنید که از دل همین اب منی متولد شده اند یا شمایی که همین الان از جای خود بلند شدید یا حتی اینکه درحال خود ارضایی هستید حاصل همین اب کثیفی هستید که میخواهید بیرون اورده کمی عضلات خود را درگیر کرده مجبور به استحمام شده و در نهایت با جسمی کاملا بی روح و خسته وارد بستر شده  و خوابیده تا شکم خود را گنده تر از قبل سازید ؟ تبریک میگوییم شما در حال تخریب روح و روان و جسم خود هستید به جمع معتادین شهر خوش آمدید !!

ابزارهای منفی را ترک کنید تا خود ارضایی را ترک کنید ؟

اگر شما وقت ازاد بیشماری در روز و شب دارید بدانید که کمی زندگیه خود را متمایل به زندگی حیوانی کرده اید رفتن فرد مجرد به بازار و مکانهایی که زنان ارایش کرده و مدل در انجا تردد میکنند معنایی ندارد بخصوص زمانی که شما فقط به قصد شکار راه افتاده اید نه ساخت زندگیه رویایی . تنها نشستن در خانه زمانی که کاری نمیخواهید انجام دهید چه معنایی دارد ؟ وجود پدیده هایی مثل دوست و ورزش یا بازی های کامپوتری به چه معناست ؟ ساندویچی ها برای چه کسی باز هستند ؟ استخر های شنا طبیعت زیبا ، اب و هوای خوب ،فامیل و همسایه اینها برای کیست ؟ شغل تان چیست چن ساعت درگیرتان میکند؟همه این پدیده ها را در دفتر خود یادداشت نمایید و با خواب حدود 8 ساعت شبانه روز خود جمع کنید پس حالا میبینید در 24 ساعت شبانه روز وقت خلوتی دارید یا نه ..

همه جواب های بالا در باره خود ارضایی در مورد افراد مجرد بود اما اگر شما فرد متاهلی هستید و گرفتار خود ارضایی شده اید تبریک میگوییم شما یک ادم بیمار ،تجاوز گر هستید که در حال کندن گور بسر میبرید . زمانی برای زندگی بیهوده نیس کافیست زندگی نامه افراد مشهور کنونی و قبلی را دوباره ورق بزنید و سبک زندگی خود را فورا ترمیم و عوض کنید . به درود

آشنایی با قرص چاقی فت فست کلیک کنید