اشنایی با حلقه ویبراتور برای مردان

دستگاه کوچک مردانه حلقه ویبراتور

حلقه ویبراتور مردانه چیست؟

محصولی کوچک میباشد که با استفاده از دو باطری داخلی کوچک کار میکند محصولی شگرف که در انتهای الت تناسلی مردان نصب میگردد سازندگان این محصول ادعا دارند افزایش لذت جنسی تا چندین برابر برای مردان قابل رویت میباشد همچنین حلقه ویبراتور مردانه بهترین وسیله پزشکی غیر دارویی در جهت درمان اختلالات نعوظی میباشد این محصول هم با کاندوم و هم بدون کاندوم می تواند مورد استفاده قرار بگیرد . به دلیل رعایت مسائل بهداشتی اکیدا توصیه می شود پس از مصرف کاندوم را در یک دستمال کاغذی پیچیده و سپس درون یک عدد کیسه فریزر قرار داده و دور بیندازید شما میتوانید به دفعات از این دستگاه ساده میکانیکی استفاده فرمایید .به این وسیله اسباب بازی جنسی نیز میگویند

حلقه ویبراتور برای مردان امروزی

طراحی ARC – کشش ، لمس بسیار نرم و دارای طراحی منحنی راحت. طراحی شکل ARC باعث می شود که پوشیدن راحت تر باشد و مطابقت با موقعیت شما راحت تر باشد تا بیشترین لذت جنسی را با شریک زندگی خود داشته باشید.

موتور دوتایی ، اوج لرزش در کنار هم – ویبراتور دو موتور دارد ، در مقایسه با یک طراحی موتور ، دو موتور ما نه تنها می توانند کلیتوریس زنان را تحریک کنند ، بلکه می توانند غدد جنسی  مردانه  را نیز تحریک کنند.
تحریک الاستیک 45 درجه – موتور دائماً کلیتوریس را از ضعف تا قوی تحریک می کند و حلقه های آلت تناسلی مرد نزدیک به واژن ماده می چسبد ، واژن محکم محکم می شود و لذت جنسی اوج میگیرد.