دستگاه توانگر قدرت الت تناسلی اقایان وکیوم

ایا دستگاه وکیوم مردانه مجوز فروش دارد

استفاده از دستگاه وکیوم مردانه

در سال های اخیز استفاده از دستگاه وکیوم توسط مردان متاهل بسیار شایع میباشد در این بخش سعی میکنیم شما را بیشتر در مورد خصوصیات بارز این دستگاه مزایا و معایب ان اشنا هستیم .
دستکاه وکیوم مردانه چیست چه کسانی منتخب استفاده از این دستگاه میباشند ؟
در واقع دستگاه وکیوم مردانه یک وسیله طبی میباشد که بر اساس تکنیک های پمپ مکش بعنوان یک وسیله کمک ورزشی سعی میکند اندازه الت درمان را بهبود بخشیده همچنین با رعایت اصول استفاده از محصول میتوان الت تناسلی شاداب داشته و از مبتلا شدن به ناتوانی جنسی و اختلالات نعوظی جلوگیزی است .
مردان بالغ جوانی که در ابتدای شروع زندگی زناشویی خود دچار مشکلاتی نظیر کوتاهی الت هستند میتوانند از این وسیله بعنوان یک دستگاه فیزیوتراپی و بدنسازی استفاده کنند.

دستکاه کششی وکیوم مردانه

این دستگاه رو میتوان حدود دوبار در روز هر کدام به مدت 30 دقیقه بر روی الت تناسلی نصب نموده و به ارامی پیاده روی کرد دستگاه بر اساس کشش های کاملا مکانیکی که بر روی الت تناسلی ایجاد میکند در طول بازه حدود یک تا دوماهه میتواند سایز الت تناسلی را چند سانت افزایش دهد همچنین با افزایش عضله سازی میتوان به کلفتی الت در مردان بالغ کمک شایانی بکند.
این دستگاه نباید جهت تست یا کنجکاوی در افراد زیر 18 سال استفاده شود .
دستگاه وکیوم مردانه اخیرا توسط وزارت بهداشت ایران نیز مورد تایید قرار گرفته و در برخی داروخانه های معتبر بفروش میرسد .
يك دستگاه كاملا ساده مكانيكي: شما با استفاده از اين دستگاه مي توانيد بر يكي از بزرگترين مشكلات فكري خود پيروز شويد.

طرز كار دستگاه وکیوم بسيار ساده می باشد و برای اصل پمپ و مكش تعبيه شده است.
ضمن اينكه قيمت بسيار مناسبي براي دستگاه وکیوم در نظر گرفته شده و از لحاظ كارايي بسيار خوب و بسيار استثنايي مي باشد

محبوبیت وکیوم به میکانیزم کامل علمی و پزشکی این دستگاه برمیگردد که تمامی مجوزهای معتبر داخلی و خارجی از جمله اتحادیه اروپا را کسب نموده است.

این دستگاه در وبسایت هادی طب عرضه میشود که میتوانید جهت اطلاعات بیشتر به وبسایت مذکور مراجعه فرمایید .لازم به توضیح میدانیم ما فقط در زمینه اطلاعاتی فعالیت نموده و از هر گونه فروش محصول معذور میباشیم